Hala sportowa przy ul. Pionierów została odremontowana!

Hala sportowa przy ul. Pionierów została odremontowana!

Odnowiona sala dla akrobatów, nowe szatnie, odświeżona elewacja i wymieniony dach nad przybudówką. To efekt prac remontowych, jakie zakończyły się właśnie w administrowanej przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji hali przy ulicy Pionierów Ziemi Świdnickiej 29. Najstarszy i wciąż wykorzystywany obiekt sportowy w Świdnicy nadal jest intensywnie eksploatowany przez szkoły, kluby sportowe i osoby prywatne.

Po remoncie znacząco poprawiła się estetyka obiektu i komfort jego użytkowników. Z sali akrobatycznej korzystają setki młodych ludzi, w tym reprezentanci Polski, medaliści imprez krajowych i zagranicznych. Sala zyskała między innymi nowe oświetlenie, znalazło się też miejsce na trofea wywalczone przez akrobatów Polonii.

Gruntowny remont przeszły też szatnie i strefa wejścia od strony przybudówki. Wymieniony został też dach przybudówki oraz odświeżono elewację. Dodatkowo przeprowadzone zostały prace przy instalacji elektrycznej.

To kolejny w ostatnich latach remont pamiętającego największe sukcesy świdnickiej siatkówki i boksu obiektu. W 2016 roku wyremontowano toalety.

W godzinach dopołudniowych z hali przy ulicy Pionierów korzystają uczniowie szkół i przedszkoli z terenu Świdnicy. Popołudniami odbywają się zajęcia klubów sportowych (m.in. boks, akrobatyka sportowa, siatkówka). W weekendy w hali odbywają się mecze ligowe młodzieżowych drużyn siatkówki oraz okazjonalnie turnieje akrobatyki sportowej czy bokserskie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o