poniedziałek, Luty 18, 2019
Strona główna Marketing

Marketing

Telewizja w dzisiejszych czasach jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych, a jej marketing przynosi zdumiewające rezultaty. Szczególnie telewizja lokalna, oferująca swoje usługi po stosunkowo niewysokich kosztach, jednocześnie idealnie trafiająca do lokalnego odbiorcy, doskonale sprawdza się jako narzędzie marketingowe.

Zwłaszcza stacje, które nie posiadają na terenie swojego oddziaływania konkurencji w postaci innych telewizji, gazet, czy radia, przygotowujących codzienne serwisy. Nasza stacja jest właśnie w takiej komfortowej sytuacji.

Nadajemy informacje lokalne w codziennie przygotowywanym serwisie, transmitujemy i retransmitujemy ( w zależności od warunków przesyłu sygnału) obrady rad miejskich i powiatowych. Robimy relacje z większość wydarzeń w mieście, toteż cieszymy się wysoką oglądalnością, a co za tym idzie, skutecznością reklamy.

Nasza telewizja dociera do następujących miejscowości (mapa): Jaworzyny Śląskiej, Świdnicy,Świebodzic, Strzegomia, Żarowa, Ząbkowic Śląskich, Nowej Rudy Słupca. Liczba odbiorców liczona jest na 120 tys.
Poprzez struktury grupy Teletop docieramy do telewidzów w 1/3 kraju. Współpracujemy z telewizjami lokalnymi spoza grupy Teletop na terenie dużej części Polski np. Wałbrzych, Bielawa, Dzierżoniów, Legnica, Kraków, Katowice, Poznań, Gdynia, Rzeszów, Lubin, Łódź.

Od sierpnia 2008 udostępniamy nasz serwis bez opłat, całodobowo w internecie, co znakomicie przekłada się na wzrost oglądalności naszego programu. Daje to jeszcze szersze możliwości w oferowaniu usług marketingowych potencjalnym nabywcom czasu antenowego, a także miejsca w naszym serwisie www.

P.W.ZOOM, producent TV„Teletop Sudety”, przedstawia Państwu pełny pakiet usług marketingowych, na szczególnie korzystnych warunkach.

%d bloggers like this: