12.8 C
Świdnica
piątek, 24 maja, 2024
ttsudety_cien_600
ttsudety_cien_600
ttsudety_cien_600
ttsudety_cien_600
Strona główna Produkcja filmowa

Produkcja filmowa

Produkcja filmowa to jeden z podstawowych kierunków naszych działań.

Jesteśmy elastyczni i wszechstronnie przygotowani do produkcji dowolnego materiału filmowego. Wychodzimy z założenia, że najważniejsi są ludzie, którzy obsługują sprzęt, patrzą przez wizjer i naciskają migawkę. Zapewniamy jednak, że nasi profesjonaliści, poza  bystrym okiem i pasją do pracy, posiadają do swojej dyspozycji również profesjonalny sprzęt  cyfrowy do nagrywania obrazu i dźwięku firm takich jak: Sony, Panasonic Sennhauser, Manfrotto. Dysponujemy dwoma zespołami roboczymi gotowymi do pracy w terenie.

Studio wyposażone jest w dwa stanowiska oparte na cyfrowym systemie montażu na których można uzyskać materiały filmowe w formatach analogowych i cyfrowych o dowolnej rozdzielczości od standardu PAL po full HD. Materiały te mogą być nagrane na płytach DVD, także z autorskim menu.

Posiadamy również profesjonalny cyfrowy sprzęt i oprogramowanie do fotografowania i obróbki zdjęć, dzięki któremu sprostamy większości wymogów stawianych przez drukarnie i pracownie reklamy.

Polecamy nasze usługi filmowania z powietrza i robienie zdjęć „z lotu ptaka”. Nasze materiały są w wysokiej rozdzielczości i dynamice, zapewniające pełną satysfację oglądającemu. Możemy filmować wszędzie poza obszarami zamkniętymi przez Polską Agencję Żeglugi Powietrznej.
w Świdnicy to okolice aresztu śledczego obejmujące praktycznie większość Starego Miasta.
Filmy z powietrza mogą być odpowiednio zmontowane, opatrzone w napisy, głos lektora czy podkład muzyczny, zgodnie z życzeniem zleceniodawcy.

Kliknij przycisk, by pobrać katalog na swój komputer:

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy [email protected] lub telefoniczny, 508 089 523, który lepiej poprzedzić smsem, ze względu na setki fałszywych telefonów jakie nas atakują codziennie, dlatego nieznany numer może zostać automatycznie odrzucony.