Strona główna Produkcja filmowa

Produkcja filmowa

Produkcja filmowa to jeden z naszych podstawowych kierunków działań.

Jesteśmy elastyczni i wszechstronnie przygotowani do produkcji dowolnego materiału filmowego. Wychodzimy z założenia, że najważniejsi są ludzie, którzy obsługują sprzęt, patrzą przez wizjer i naciskają migawkę. Jednak pragniemy zapewnić, że nasi profesjonaliści korzystają z profesjonalnego sprzętu i dysponujemy między innymi: dwoma zespołami roboczymi do pracy w terenie, działającymi o w oparciu o profesjonalny sprzęt cyfrowy do nagrywania obrazu i dźwięku do formatu full HD włącznie. Używamy sprzętu firm Sony, Panasonic Sennhauser, Manfrotto.

Studio wyposażone jest w dwa stanowiska oparte na cyfrowym systemie montażu na których można uzyskać materiały filmowe w formatach analogowych i cyfrowych o dowolnej rozdzielczości od standardu PAL po full HD. Materiały te mogą być nagrane na płytach DVD, także z autorskim menu.

Posiadamy także profesjonalny cyfrowy sprzęt i oprogramowanie do fotografowania i obróbki zdjęć, dzięki któremu sprostamy większości wymogom stawianych przez drukarnie i pracownie reklamy.

%d bloggers like this: