Majowy czwartek Lekkoatletyczny za nami. Mamy wyniki!

Majowy czwartek Lekkoatletyczny za nami. Mamy wyniki!

Piękna pogoda, piękna frekwencja. Za nami majowy Świdnicki Czwartek Lekkoatletyczny

160 uczestników zgromadziła majowa edycja Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych. Spotkaliśmy się w czwartek, 12 maja na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego. Ostatni w tym roku szkolnym ŚCZL odbędzie się 2 czerwca. Po nim wyłoniona zostanie reprezentacja, która 18 i 19 czerwca wyjedzie na finałowe zawody ogólnopolskiej akcji „Czwartków Lekkoatletycznych”. Finał zaplanowano 18 i 19 czerwca w Łodzi.

Na młodych sportowców tradycyjnie czekały biegi na dystansie od 60 do 1000 metrów, a także cieszące się coraz większym zainteresowaniem konkurencje techniczne – skok w dal i pchnięcie kulą. Uzyskano wiele wartościowych rezultatów, a piękna pogoda sprzyjała biciu „życiówek”.

Wydarzenie współorganizowane jest Świdnicką Grupę Biegową, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowe Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Świdnicy, Urząd Miejski w Świdnicy, Lokalną Organizacje Turystyczną Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w skoku w dal Mateusza Jopka.

BIEG DZIEWCZĘTA (2017 i MŁODSZE) – 60 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Milena Liszka (Milikowice) 50 149 3
2. Nadia Budny (Świdnica) 49 148 3
3. Ewa Wełna (Świdnica) 47 140 3
4. Kalina Skiba (Świdnica) 46 133 3
5. Alicja Walaś (Świdnica) 45 137 3
6. Sara Kukla (Świdnica) 44 138 3
7. Bianka Kolon (Świdnica) 43 43 1
8. Patrycja Wiktor (Świdnica) 42 42 1
9. Hania Norbert (Świdnica) 41 125 3
10. Liliana Okupnik (Świdnica) 40 79 2
11. Nina Kolon (Świdnica) 39 119 3
12. Martyna Tadla (Świdnica) 38 38 1
13. Matylda Skórzyńska (Świdnica) 37 37 1
14. Alicja Tomaszewska (Świdnica) 36 76 2
15. Natalia Zienkiewicz (Świdnica) 35 75 2
16. Maria Lewandrowska (Świebodzice) 34 71 2
17. Lila Rychel (Świdnica) 33 74 2
18. Sara Orleańska (Witoszów Dln.) 32 70 2
19. Olga Bogacz (Świdnica) 31 68 2
20. Iga Mazur (Świdnica) 30 101 3
21. Urszula Bąkiewicz (Świdnica) 29 29 1
Zuzia Dyko (Świdnica) – 44 1
Alicja Rewińska (Świdnica) – 75 2
Kornelia Mikunda – 48 1
Elimia Lichota – 44 1
Iga Kuc – 43 1

BIEG CHŁOPCY (2017 i MŁODSI) – 60 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Mieszko Lewandrowski (Świebodzice)50 149 3
2. Adam Dziedzic (Świdnica) 49 144 3
3. Kacper Czerwiak (Świdnica) 48 142 3
4. Bartłomiej Gromek (Świdnica) 47 136 3
5. Wiktor Ciapka (Świdnica) 46 139 3
6. Mikołaj Szewczyk 45 81 2
7. Kuba Herba (Witoszów Dln.) 44 129 3
8. Hubert Bieżyński (Świdnica) 43 82 2
9. Marcel Przerada (Strzegom) 42 73 2
10. Maciej Bryl (Świdnica) 41 114 3
11. Tymoteusz Zawisza (Świdnica) 40 112 3
12. Kuba Zasiadis (Świdnica) 39 76 2
13. Mikołaj Michalski (Szczepanów) 38 106 3
14. Stanisław Bąkiewicz (Świdnica) 39 122 3
15. Leon Kurpisz (Świdnica) 38 38 1
16. Radosław Strzelczyk (Świdnica) 37 122 3
17. Karol Tomaszewski (Świdnica) 36 69 2
18. Julian Kowalczyk (Świebodzice) 35 35 1
19. Tymon Kokoszko (Świdnica) 34 34 1
20. Nikodem Żyłka (Świdnica) 33 74 2
21. Wojciech Szczepański (Jaworzyna) 32 102 3
22. Jakub Kownacki (Świdnica) 31 31 1
23. Kajetan Pawłowski (Świdnica) 30 91 3
24. Adam Wojciechowski (Świdnica) 29 29 1
25. Filip Walczak (Świdnica) 28 28 1
26. Piotr Strugała (Świdnica) 27 72 2
Tymoteusz Gryka (Świdnica) – 99 2
Stanisław Olszewski (Witoszów Dln.) – 38 1
Michał Żuberek (Witoszów Dln.) – 37 1
Mateusz Żuberek Witoszów Dln.) – 34 1
Franek Kułakowski – 40 1
Nikodem Szczepankiewicz – 38 1
Antel Kudela – 29 1
Paweł Makowski – 27 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2015-2016) – 100 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Milena Krenczyk (Świdnica) 50 97 2
2. Liliana Zienkiewicz (Świdnica) 49 145 3
3. Lena Demczyszak (Czechy) 48 148 3
4. Zola Budny (Świdnica) 47 142 3
5. Lena Ciarkowska (Świdnica) 46 132 3
6. Martyna Lewandrowska (Świeb.) 45 137 3
7. Natalia Mirowicz (Wilków) 44 44 1
8. Emilia Kucharska (Świdnica) 43 129 3
9. Helena Drozdowska (Świdnica) 42 84 2
10. Pola Szulikowska (Świdnica) 41 41 1
11. Maja Żyłka (Świdnica) 40 119 3
12. Iga Strzelczyk (Świdnica) 39 107 3
13. Zosia Jarosz (Świdnica) 38 112 3
14. Emilia Klima (Świdnica) 37 81 2
15. Janka Okniańska (Świdnica) 36 73 2
16. Konstancja Korczowska (Świdnica) 35 35 1
17. Nina Tomala (Świdnica) 34 64 2
18. Agata Krzos (Świdnica) 33 65 2
19. Kasia Janeczko (Świdnica) 32 89 3
20. Tosia Strugała (Świdnica) 31 69 2
21. Nina Pławecka (Bystrzyca Dln.) 30 63 2
22. Iga Czerniak (Świdnica) 29 55 2
23. Basia Majewska 28 64 2
24. Eliza Miśkiewicz 27 54 2
25. Dominika Werner (Świdnica) 41 86 2
Anna Panek (Komorów) – 68 2
Kalina Gut (Świdnica) – 36 1
Pola Trochim (Lutomia) – 35 1
Natalia Mirowicz – 44 1
Zofia Skrzypek – 42 1
Zofia Jakacka – 41 1
Matylda Lichota – 38 1
Ola Antoniak – 33 1
Maja Kosiorowska – 29 1
Emilia Szymonowicz – 28 1
Emilia Cieśla – 24 1

BIEG CHŁOPCY (2015-2016) – 100 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Szymon Zawisza (Świdnica) 50 147 3
2. Kostek Rychel (Świdnica) 49 146 3
3. Jan Dziedzic (Świdnica) 48 148 3
4. Franciszek Konopski (Świdnica) 47 133 3
5. Miłosz Tadla (Świdnica) 46 88 2
6. Maciek Kownacki (Świdnica) 45 130 3
7. Milan Mołoń (Świdnica) 44 134 3
8. Alan Baran (Świdnica) 43 136 3
9. Daniele Carotenuto (Świdnica) 42 42 1
10. Krzyztof Małolepszy (Jaworzyna) 41 41 1
11. Olaf Lachowicz (Świdnica) 40 40 1
12. Kamil Walczak (Świdnica) 39 39 1
13. Oskar Jamroziński (Świebodzice) 38 122 3
14. Wojtek Borowy (Świdnica) 37 124 3
15. Wojciech Pyk (Świdnica) 36 116 3
16. Adam Kuc (Pszenno) 35 111 3
17. Tymoteusz Pawłowski (Świdnica) 34 106 3
18. Oskar Rozumkiewicz (Świdnica) 33 102 3
19. Seweryn Tomasik (Świdnica) 32 93 3
20. Leon Grodowski (Świdnica) 31 102 3
21. Jan Wojciechowski (Świdnica) 30 30 1
22. Arkadiusz Gromek (Świdnica) 29 91 3
23. Gustaw Pelski (Świdnica) 28 87 3
24. Ignacy Kruk (Świdnica) 27 27 1
25. Michał Cichocki 26 53 2
26. Andrzej Cichocki 25 62 2
Artem Cudnotsev (Świdnica) – 35 1
Borys Obrał (Tomkowa) – 68 2
Bryan Gasior – 44 1
Antoni Piekarz – 43 1
Leo Szczepankiewicz – 34 1
Jacek Łapacz – 32 1
Franek Kowalczyk – 26 1
Oliwier Dryja – 25 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2013-2014) – 200 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Tosia Cebo (Świdnica) 50 145 3
2. Iza Majewska (Świdnica) 49 149 3
3. Anna Szczepańska (Jaworzyna) 48 145 3
4. Martyna Liszka (Milikowice) 47 138 3
5. Martyna Brańka (Pożarzysko) 46 91 2
6. Iga Szczerska Świdnica) 45 133 3
7. Anna Mackiewicz (Świdnica) 44 44 1
8. Gabriela Orleańska (Witoszów) 43 86 2
9. Agata Kudarewska (Świdnica) 42 42 1
10. Emilia Papież (Świdnica) 41 41 1
Aniela Andrzejewska (Witoszów) – 46 1
Zuzanna Zielińska (Boleścin) – 44 1
Amelia Gaweł (Witoszów) – 42 1
Martyna Szymańska – 49 1
Marysia Miłkowska – 46 1
Martyna Liszka – 44 1
Iga Makowska – 42 1
Jagoda Antoniak – 41 1
Lidia Tomaszewska – 40 1

BIEG CHŁOPCY (2013-2014) – 200 METRÓW
W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Bartosz Kurek (Grodziszcze) 50 150 3
2. Adrian Matyjak (Świdnica) 49 98 2
3. Kajetan Dzień vel Rakoczy (Ś-ca) 48 145 3
4. Łukasz Wełna (Świdnica) 47 140 3
5. Mateusz Kalemba (Mielęcin) 46 46 1
6. Adam Dębek (Świdnica) 45 138 3
7. Wiktor Rozumkiewicz (Świdnica) 44 129 3
8. Bartosz Drozdowski (Świdnica) 43 79 2
9. Oliwier Chlewicki (Świdnica) 42 114 3
10. Gabriel Duralak (Świdnica) 41 74 2
Ilias Czarnecki (Świebodzice) – 90 2
Bartosz Kowalczyk (Świdnica) – 44 1
Wiktor Górski (Tomkowa) – 42 1
Jakub Styczeń (Bojanice) – 86 2
Ostap Bodnaruk (Świdnica) – 40 1
Christian Rewiński (Świdnica) – 82 2
Antoni Pękala (Świdnica) – 79 2
Gabriel Kuc (Świdnica) – 75 2
Alan Dryja – 47 1
Czesiu Wyszomirski – 40 1
Filip Kasperkiewicz – 39 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2011-2012) – 300 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Zosia Malczyk (Świdnica) 51,46 50 150 3
2. Julia Zaruska (Świdnica) 54,35 49 147 3
3. Julia Klima (Świdnica) 57,39 48 144 3
4. Maria Jakacka (Piotrowice) 58,08 47 94 2
5. Nina Kistela (Świdnica) 1:03,53 46 125 3
6. Henryka Biniaszewska (Ś-ce) 1:12,14 45 45 1
Ola Podhorodecka (Ś-ca) – 93 2
Malwina Mitura (Świdnica) – 91 2

BIEG CHŁOPCY (2011-2012) – 300 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Igor Paszkowski (Domanice) PK 52,57 – – 1
2. Bartosz Demczyszak (Czechy) 53,87 49 149 3
3. Borys Święcicki (Świdnica) 58,15 48 97 2
4. Igor Szczerski (Świdnica) 1:00,31 47 137 3
5. Miłosz Styczeń (Bojanice) 1:02,98 48 97 2
6. Janusz Kuc (Pszenno) 1:03,12 46 137 3
7. Jan Korczyński (Świdnica) 1:04,11 45 135 3
Tomasz Czerwiak (Świdnica) – – 45 1
Kajetan Baran (Świdnica) – – 43 1
Paweł Gorlowski – – 48 1
Kuba Piekarz – – 47 1
Filip Mańkowski – – 44 1
Dariusz Szczepański – – 42 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2009-2010) – 600 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Emilia Jakacka (Piotrowice Św.) 2009 2:06, 71 50 149 3
2. Luiza Szczepańska (Żarów) 2009 2:07, 07 49 148 3
3. Julia Rychel (Świdnica) 2010 2:08,14 48 144 3
4. Anika Kudarewska (Świdnica) 2009 2:08,15 47 47 1
5. Maja Kistela (Świdnica) 2009 2:16,56 46 140 3
6. Zuzia Ucieszyńska (Wieruszów) 2009 2:19,75 45 135 3
7. Judyta Szydłowska (Witoszów Dln.) 2009 2:21,64 44 131 3
8. Ola Szpytma (Witoszów Dln.) 2010 2:22,53 43 129 3
9. Lena Cech (Witoszów Dln.) 2010 2:51,65 42 124 3
10. Julia Tomasik (Świdnica) 2010 3:02,87 41 126 3
Gosia Woźniak (Żarów) 2010 – – 46 1
Gabriela Góralska (Komorów) 2010 – – 80 2
Emilia Buda (Świdnica) 2009 – – 78 1
Ewelina Szczepańska – – 38 1

BIEG CHŁOPCY (2009-2010) – 1000 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Oskar Walewski (Świdnica) 2010 3:36,16 50 150 3
2. Adam Andrzejewski (Witoszów) 2010 3:39,82 49 147 3
3. Karol Panek (Komorów) 2010 4:01,43 48 131 3
4. Maciej Cisek (Witoszów) 2010 4:13,93 47 138 3
5. Andrzej Rzeczkowski (Świdnica) 2010 4:17,97 46 131 3
6. Miłosz Zdybel (Świdnica) 2010 4:32,76 45 87 2
7. Igor Śliwowski (Świdnica) 2010 4:37,07 44 131 3
8. Szymon Wiśniewski (Świdnica) 2009 4:38,80 43 125 3
9. Filip Turek (Witoszów Górny) 2009) 5:05,72 42 81 2
Jan Olszewski (Witoszów) 2010 – – 48 1
Arsen Bodnaruk (Pszenno) 2010 – – 44 1
Marcel Gaweł (Witoszów) 2010 – – 42 1
Staś Piekarz – – 48 1
Aleksander Ptak – – 47 1
Karol Panek – – 46 1
Karol Kudela – – 43 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2007-2008) – 1000 METRÓW
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Martyna Budzyń (Witoszów) 4:18,57 50 150 3
2. Hania Dębek (Świdnica) 4:20,00 49 99 2
3. Oliwia Brańka (Pożarzysko) 4:20,77 48 96 2
4. Aleksandra Denysiewicz (Świdnica) 4:21,67 47 142 3
5. Wiktoria Molińska (Świdnica) 4:37,25 46 141 3
Camilla Baczyńska (Świdnica) – – 47 1

BIEG CHŁOPCY (2007-2008) – 1000 METRÓW
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Wiktor Terka (Pogorzała) 3:34,83 50 150 3
2. Antonio Carotenuto (Świdnica) 3:38,15 49 49 1
3. Dorian Pyk (Świdnica) 4:07,78 48 146 3
Maciej Dobrowolski (Bystrzyca D.) – – 96 2

BIEG DZIEWCZĘTA (2004-2006) – 1200 METRÓW
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

Brak

BIEG CHŁOPCY (2004-2006) – 1200 METRÓW
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

Brak

Kuba Kierul – – 50 1

SKOK W DAL DZIECZĘTA (2010, 2011 i młodsze). . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: wynik, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Julia Klima 2011 (Świdnica) 3,51 50 100 2
2. Zosia Malczyk 2011 (Świdnica) 3,35 49 98 2
3. Nina Kistela (2012, Świdnica) 2,29 48 94 2
4. Anna Mackiewicz 2013 (Świdnica) 2,26 47 47 1
5. Julia Zaruska 2011 (Świdnica) 2,11 46 46 1
6. Lena Cech 2010 (Świdnica) 2,10 45 45 1
7. Liliana Zienkiewicz 2015 (Świdnica) 1,80 44 91 2
8. Hanna Norbert 2019 (Świdnica) 1,15 1
9. Patrycja Wiktor 2017 (Świdnica) 1,12 1
10. Lena Ciarkowska 2015 x 1
Ola Podhorodecka 2011 (Strzegom) – – 48 1
Anna Szczepańska 2014 (Jaworzyna) – – 46 1
Zuznanna Zielińska (2013, Boleścin) – – 45 1
Helena Drozdowska (2016, Świdnica) – – 44 1

SKOK W DAL DZIECZĘTA (2009). ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Ewelina Szczepańska (Żarów) 3,26 50 100 2
2. Judyta Szydłowska (Witoszów) 3,06 49 98 2
Emilia Buda (Świdnica) – – 48 1
3. Martyna Budzyń (Witoszów) PK 2007 3,51 – – 1
4. Wiktoria Molińska (Witoszów) PK 2008 3,47 – – 1

SKOK W DAL CHŁOPCY (2010, 2011 i młodsi) ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Maciej Cisek 2010 (Świdnica) 3,67 50 100 2
2. Bartoz Kurek 2013 (Świdnica) 3,50 49 49 1
3. Bartosz Demczyszak 2012 (Czechy) 3,47 48 97 2
4. Oskar Walewski 2010 (Świdnica 3,12 47 47 1
5. Łukasz Wełna 2013 (Świdnica) 2,70 46 91 2
6. Kajetan Dzień vel Rakoczy 2014 (Świdnica)2,38 45 86 2
7. Bartosz Drozdowski 2011 (Świdnica) 2,35 44 82 2
8. Adam Dębek 2013 (Świdnica 2,30 43 43 1
9. Marcel Mołoń 2011 (Świdnica) 2,12 42 82 2
10. Igor Śliwowski 2010 (Świdnica) 2,10 41 85 2
11. Daniele Carotenuto 2015 (Świdnica) 1,78 40 40 1
12. Andrzej Rzeczkowski 2010 (Świdnica) 1,68 39 39 1
13. Ignacy Kruk 2015 (Świdnica) 1,43 38 38 1
14. Mateusz Kalemba 2013 (Mielęcin) 1,81 37 37 1
15. Leon Kurpisz 2018 (Świdnica) 1.05 36 36 1
Arsen Bodnaruk 2010 (Pszenno) – – 48 1
Jan Olszewski 2010 (Witoszów) – – 47 1
Karol Panek 2010 (Komorów) – – 46 1
Marcel Gaweł 2010 (Witoszów) – – 43 1
Tomasz Czerniak 2011 (Świdnica) – – 42 1
Miłosz Styczeń 2012 (Bojanice) – – 39 1
Wiktor Górski 2013 (Świdnica) – – 37 1
Gabriel Kuc 2013 (Świdnica) – – 36 1
Ostap Bodnaruk 2013 (Pszenno) – – 35 1
Artem Chodnutsev 2015 (Świdnica) – – 34 1

SKOK W DAL CHŁOPCY (2009). ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Szymon Wiśniewski 2009 (Świdnica) 2,79 50 100 2
2. Filip Turek 2009 (Witoszów Grn.) 2,67 49 49 1
Antonio Carotenuto 2007 (Świdnica) PK 3,95 – – 1
Maciej Bomba 2008 (Świdnica) PK 3,43 – – 1

PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĘTA (2009) – 2 kg. . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Zuzia Ucieszyńska 2009 (Wieruszów) 5,85 50 100 2
2. Judyta Szydłowska 2009 (Witoszów) 5,28 49 98 2
Emilia Buda 2009 (Świdnica) – – 48 1
PK
3. Martyna Budzyń 2007 (Witoszów) 7,85 2
4. Zosia Malczyk 2011 (Świdnica) 7,82 2
5. Wiktoria Molińska 2008 (Świdnica) 7,07 2
6. Julia Klimala 2011) (Świdnica) 6,09 1
7. Julia Tomasik 2010 (Świdnica) 5,45 1
8. Aniela Łuczak 2010 (Świdnica) 5,15 1
9. Juluia Rychel 2010 (Świdnica) 4,96 1
10. Ola Szpytma 2010 (Witoszów) 4,61 1
11. Lena Cech 2010 (Świdnica) 4,42 1
12. Lidia Tomaszewska 2014 (Świdnica) 2,94 1
13. Helena Drozdowska 2016 (Świdnica 2,08 1
Camilla Baczyńska 2008 (Świdnica) – 1
Aleksandra Denysiewicz 2008 (Świdnica) – 1

PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCY (2009) – 3 kg. . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

1. Szymon Wiśniewski 2009 (Świdnica) 4,39 50 100 2
2. Filip Turek 2009 (Witoszów G.) 4,16 49 49 1
PK
3. Dorian Pyk 2008 (Świdnica) 6,67 2
4. Maciej Cisek 2010 (Witoszów) 5,03 2
5. Adam Andrzejewski 2010) (Komorów) 4,78 1
6. Karol Panek 2010 (Komorów) 4,68 1
7. Adam Dębek 2013 (Świdnica) 2,92 1
8. Mateusz Kalemba 2013 (Mielęcin) 2,90 1
9. Antek Kusek-Stachurski (2013) Świdnica 2,70 1
10. Bartosz Drozdowski 2013 (Świdnica) 2,09 1
Wiktor Terka 2007 (Pogorzała) – 1
Marcel Gaweł 2010 (Witoszów) – 1
Arsen Bodnaruk 2010 (Pszenno) – 1
Igor Śliwowski 2010 (Świdnica) – 1

Przemysław Grzyb
OSiR Świdnica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.