Ciekawy weekend w Świebodzicach – zaproszenie na wydarzenia 12-13 września

Ciekawy weekend w Świebodzicach – zaproszenie na wydarzenia 12-13 września

Zapraszamy do Świebodzic, gdzie już w ten weekend (12-13 września) odbędzie się Piknik Lotniczy. Po raz pierwszy przyleci na niego Antek Wiedeńczyk, najstarszy antyk w Polsce. Będzie wiele atrakcji lotniczych, gdyż swój udział potwierdziły powietrzne statki  ultralekkie. Pierwszy dzień pikniku uświetni występ zespołu Castle Dreams, natomiast w niedzielę o godz. 16:00 odbędzie się koncert Sakriversum uElectrogórale.  Prowadzącym drugiego dnia będzie Norbert Szymkowiak. W sobotę wieczorem zostanie wyemitowany film „Dywizjon 303”.

Piknik to nie jedyne ciekawe wydarzenie na terenie Świebodzic.

Od godz.: 9:00 rano w sobotę (12 września) na Stadionie przy ul. Rekreacyjnej ruszają zapisy do wyścigu kolarskiego MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej, rywalizacja rozpocznie się o godz.: 11:00.

O godz. 16:00 w tym samym miejscu odbędzie się  „Sportowa sobota” organizowana przez OSiR Świebodzice Sp. z o.o. W ramach wydarzenia zaplanowano Test Coopera Świebodzice Open. Najmłodsi zaś pobiegną w biegu z przeszkodami.

W niedzielę Wodne Centrum Rekreacji w Świebodzicach odwiedzi mistrzyni olimpijska, znakomita pływaczka Otylia Jędrzejczak. W ramach Otylia Swim Tour 13 września w Wodnym Centrum Rekreacji odbędą się jednodniowe warsztaty dla dzieci w wieku od 9 do 15 lat.  Impreza swoim klimatem i tematyką doskonale wpisuje się w rok jubileuszowy 15-lecia istnienia świebodzickiego Klubu Sportowego Rekin.

Serdecznie zapraszamy.

Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej
Urząd Miejski w Świebodzicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.