Czołganie, błoto, przeszkody – Bieg Małego Gladiatora w Świdnicy!

Czołganie, błoto, przeszkody – Bieg Małego Gladiatora w Świdnicy!

Tego jeszcze w Świdnicy nie było. Pierwszy raz w mieście odbędzie się bieg przeszkodowy dla dzieci. Trzeba będzie wspinać się, czołgać, pokonywać przeszkody, a czasem nawet umorusać w błocie! Pociechy w wieku od 5 do 14 lat do wzięcia udziału Biegu Małego Gladiatora MATEX Łazienka dla Ciebie zaprasza Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji i firma Matex.

Areną Biegu Małego Gladiatora MATEX Łazienka dla Ciebie będą tereny przy boiskach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Śląska 35). Impreza odbędzie się w sobotę, 16 czerwca. Zapisy na miejscu w dniu imprezy od godziny 12.00, pierwsi śmiałkowie ruszą na trasę o 14.00. Z najmłodszymi będą mogli pobiec rodzice. Trzeba przygotować się na dobrą zabawę i możliwość ubrudzenia i zamoczenia ubrań. Na liczącej pół kilometra trasie będą rowy z wodą i błotem, siatki wojskowe, przeszkody. Bieg nie będzie miał charakteru rywalizacji sportowej – każdy, kto go pokona będzie zwycięzcą i otrzyma stosowny certyfikat. Limit uczestników – 250 dzieci. Udział – bezpłatny.

Pomysł na “MATEX Łazienka dla Ciebie Bieg Małego Gladiatora” jest wyrażeniem podziękowania dla wszystkich świdniczan, którzy skorzystali z naszej oferty, zaproszeniem do odwiedzin w naszym salonie, ale przede wszystkim chęcią zrobienia czegoś wyjątkowego dla lokalnej społeczności – tłumaczą przedstwiciele firmy.

– Z radością podjęliśmy się współorganizacji wydarzenia, jakiego w Świdnicy jeszcze nie było. Mam nadzieję, że dzieci, które wezmą udział w biegu przeżyją niezapomnianą przygodę i będą dobrze bawiły się na naszych obiektach mówi Jerzy Żądło, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W organizację imprezy zaangażowana jest również Świdnicka Grupa Biegowa.

W oczekiwaniu na start dziecka w biegu, rodzice będą mogli zapoznać się z atrakcyjnymi prezentacjami łazienek, kotłów gazowych i pomp ciepła, kotłów stałopalnych na pellet, przygotowanymi przez firmę MATEX oraz jej partnerów. Urząd Miejski w Świdnicy uruchomi natomiast punkty informacji programie KAWKA i dotacjach na wymianę pieców na odnawialne źródła energii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.