GMINNA SENIORIADA PO RAZ PIERWSZY!

GMINNA SENIORIADA PO RAZ PIERWSZY!

1 października obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. To szczególne święto osób będących w jesieni życia, dające możliwość zwrócenia uwagi społeczności lokalnej na osoby starsze, których nie brakuje w gminie Świdnica. Z tej okazji zapraszamy do udziału w I GMINNEJ SENIORIADZIE.

Co roku staramy się uroczyście obchodzić ten dzień. Tym razem będzie miał on szczególną oprawę. I GMINNA SENIORIADA to nie tylko święto seniorów, ale wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić ten wyjątkowy czas.

Tegoroczna – pierwsza edycja została zorganizowana pod honorowym patronatem wójta gminy Świdnica, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, sołectwem Lubachów, Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Lubachowie.

Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Senior z seniorem, czy senior z juniorem – każdy znajdzie coś dla siebie. W programie koncert zespołu „Univers”, wspólne grzybobranie w Lubachowie i gotowanie z Andrzejem Polanem a na finał wyjazd do Czech i zwiedzanie miasta Liberec.

Wszelkie informacje dostępne są na plakacie i pod numerem telefonu 74 852 30 67 wew. 313, lub osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, przy ulicy Głowackiego 4, pokój 314. Serdecznie zapraszamy do udziału.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.