Kablówka Multimedia – nowy operator nowe porządki, trzeba od nowa ustawić kanały

multimedia

Kablówka Multimedia – nowy operator nowe porządki, trzeba od nowa ustawić kanały

Spółka Akcyjna Multimedia Polska, operator telewizji kablowej w Świdnicy, powiecie świdnickim, Ząbkowicach i Nowej Rudzie Słupiec, sprzedała swoją sieć kablową w tym rejonie spółce Vectra. Transakcja ta odbyła się wiosną tego roku, jednak dopiero teraz proces ten odczuli odbiorcy telewizji.

Kilka dni wstecz operator, działający nadal pod logo Multimedia, dokonał zmiany kolejności i zawartości kanałów telewizyjnych.

Wielu odbiorców ten fakt zdenerwował, ponieważ nagle ich ulubione kanały „zniknęły”. Otóż nie zniknęły tylko zostały przeniesiono w inne miejsce, na liście kanałów.

Jeśli telewizja jest oglądana przez dekoder firmy ADB to wiele się nie zmieniło, natomiast jeśli przez inny dekoder, lub kartę dekodującą wsuwaną do odbiornika telewizyjnego, zmieniło się wszystko. To znaczy programy zaczynają się od 101, układ (kolejność) w niektórych kanałów także uległa zmianie.

NASZ KANAŁ będący do tej pory dostępny pod numerem 226 został przeniesiony na pozycję 140

Jednocześnie należy zauważyć, że nowy operator wzbogacił ofertę podstawową, w tej chwili mamy tu 60 dostępnych kanałów, w tym 32 gwarantowane a 39 w rozdzielczości HD.  Program gwarantowany to program objęty gwarancją operatora ale może być dostarczany w jakości HD lub SD. Programy nie gwarantowane nie stanowią części Umowy o usługę telewizji cyfrowej i są dodane w ramach dobrowolnej ze strony operatora wzbogacenia oferty.

Pełny wykaz programów, wszystkich pakietów, na dekodery firmy ADB oraz drugi na pozostałe można ściągnąć tu:

Układ kanałów dla dekoderów ADB.pdf
Układ kanałów dla dekoderów innych niż ADB i smart TV.pdf

Opr.W.S.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.