MLEKOTEKA W ŚWIDNICY! PROPAGUJEMY KARMIENIE PIERSIĄ.

MLEKOTEKA W ŚWIDNICY! PROPAGUJEMY KARMIENIE PIERSIĄ.

Świdnicka kawiarnia „ŁaKociak” już niedługo zamieni się w miejsce spotkań, dyskusji, warsztatów, w ramach akcji MLEKOTEKA, której celem jest propagowanie najbardziej naturalnej metody karmienia niemowlęcia, karmienia mlekiem matki.

Poczatek Mlekoteki w Świdnicy , będzie to spotkanie Laktacyjnej Grupy Wsparcia „Mleczna Przygoda”, organizowane dla wszystkich kobiet zainteresowanych tematyką laktacji, karmienia piersią, dla kobiet w ciąży lub ciąże planujących.Odbędzie się ono w sobotę 4 czerwca o 16:00

Kolejne

Drugie sotkanie w ramach Mlekoteki odbędie się 5 czerwca 0 16:00 a będzie to to rozmowa z promotorem karmienia piersią i warsztaty pod tytułem „obalamy mity” – mity np. o zbyt chudym mleku, lub te dotyczące diety kobiet karmiących piersią.

Anna Kuczyńska, certyfikowany doradca laktacyjny oraz położna, na zakończenie Mlekoteki w Świdnicy , 6 czerwca również o godzienie 16;00, poprowadzi warsztaty i konsultacje.

Z okazji tygodnia Promocji Karmienia Piersią zapraszamy Państwa również do obejrzenia wystawy fotograficznej w Świdnickim rynku, na zdjęciach której przedstawione zostały właśnie kobiety, mamy karmiące swoje pociechy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o