„Muzyka Mi Leży” w Świdnicy

Blues-rockowe rozpoczęcie cyklu „Muzyka Mi Leży” w Świdnicy

W najbliższą sobotę na dziedzińcu Wieży Ratuszowej w Świdnicy wystąpią Pielesze. Będzie to pierwsze z siedmiu wydarzeń zaplanowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach cyklu “Muzyka Mi Leży”.

Członków Pieleszy łączy nie tylko muzyka, ale i krew. Blues-rockowy duet kuzynów Pielech działa od 2018 roku i w tym czasie przygotował ponad 20 piosenek. Są laureatami przeglądu “Pieśniarze” we Wrocławiu i “Kwiaty na kamieniach” w Bytomiu.

Kolejni lokalni artyści, którzy zaprezentują się na wydarzeniach plenerowych ŚOK to między innymi DSW (pop), Bluefaces (cold wave) oraz Healer/Slime (lo-fi/chillout). W przypadku złych warunków atmosferycznych wydarzenia będą odbywać się w sali teatralnej ŚOK.

Tylko do piątku trwa przedsprzedaż biletów w cenie 10 zł (w dniu wydarzenia 20 zł). Liczba widzów ograniczona jest do 50 osób. Wejście na dziedziniec Wieży Ratuszowej (ul. Wewnętrzna) od wschodniej strony Rynku.

Podczas wszystkich koncertów obowiązywać będą aktualne wytyczne sanitarne. Szczegółowy regulamin i wzór obowiązkowego oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika można znaleźć na stronie wydarzenia: https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-pielesze/

Pielesze zapraszają na występ: https://youtu.be/SAWLb17ApSE

Bartosz Łabuda 
Świdnicki Ośrodek Kultury

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.