Preorder płyty Nullizmatyki i promocyjny koncert tylko w sieci!

Preorder płyty Nullizmatyki i promocyjny koncert tylko w sieci!

Na poniedziałek 21 maja zaplanowano live stream koncertu Nullizmatyki. Prosto z czarnego serca Sudetów do Waszych domów. Wydarzenie jest zapowiedzią premiery albumu “Live Session”, która odbędzie się 8 czerwca.

Podczas koncertu zespół zaprezentuje na żywo kawałki pochodzące z albumu “SPG Dystrykt” i nie tylko. Stream będzie można obejrzeć wyłącznie na żywo za pośrednictwem Facebooka (http://www.facebook.com/NulloSPG/) i kanału Youtube.

(www.youtube.com/c/NULLIZMATYKA)
Na “scenie” zaimprowizowanej w szczególnym miejscu w Wałbrzychu, oprócz Nullo pojawi się też Pork Pores Porkinson i świdniccy muzycy: Bartek Bednarz (bas), Mateusz Chochołek (perkusja), Paweł Sierakowski (gitara) i Slime (gramofony).

Prawie ten sam skład (na gitarze Michał “Stoker” Stopa) jest odpowiedzialny za nagranie albumu “Live Session”, który jest już dostępny w preorderze na stronie http://dystrykt.pl/ Znalazły się na nim głównie utwory z “SPG Dystrykt”, przeplatane kawałkami Porka. Nie zabraknie też niespodzianki. Nowe aranżacje i nowo zarejestrowany wokal bez dubli, cięć i podbić, czynią ten album wyjątkowym. Premiera 8 czerwca!

W oczekiwaniu na live stream i “Live Session” zapraszamy do obejrzenia filmu “Voice Of Bolivia” z wyprawy Nullo do Ameryki Południowej, gdzie powstał m.in. klip do zeszłorocznego kawałka “Sky Is The Limit” – 45-minutowy materiał dostępny jest tutaj:

http://youtu.be/EUBCzcUy6eA
-- 
Bartosz Łabuda

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o