Przedszkolaki z Pszenne

 

PRZEDSZKOLAKI Z PSZENNA WZIĘŁY UDZIAŁ W AKCJI „RAZEM NA ŚWIĘTA”

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia. W związku z tym miło nam poinformować, że Przedszkole Bajkowa Dolinka w Pszennie wzięło udział w akcji „ Razem na święta” ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem tego przedsięwzięcia jest wsparcie osób potrzebujących poprzez różnorodne działania. Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby nieść pomoc innym.

W ramach tej akcji w Przedszkolu w Pszennie została zorganizowana zbiórka darów dla czworonogów, które przebywają w Schronisku dla Bezdomnych zwierząt w Świdnicy. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane na ręce pracowników schroniska.

Najstarsze przedszkolaki stworzyły także przepiękne kartki świąteczne. Dzięki współpracy z mamą jednego z wychowanków przedszkola, Panią Ewą Jankowską, zostały one przekazane pacjentom oddziału onkologii w świdnickim szpitalu Latawiec. W imieniu przedszkolaków podarunki przekazała na ręce Lekarza Kierującego Oddziałem dr n. med. Ewy Kilar oraz p.o. Pielęgniarki Oddziałowej Lilianny Olkowskiej wychowawczyni grupy.

Z poważaniem Janusz Waligóra Rzecznik Prasowy Urzędu Gminy Świdnica

Spodobało Ci się, masz swoje zdanie na ten temat? Skomentuj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.