Reprezentacja Polski będzie trenować w Świdnicy!

2017.07.29 Wroclaw 10 Swiatowe Igrzyska Sportowe 2017 Igrzyska Sportow Nieolimpijskich Pilka reczna plazowa Australia - Polska N/z BARTKOWIAK Sylwia Foto Pawel Andrachiewicz / PressFocus 2017.07.29 Wroclaw World Games 2017 Beach Handball Australia - Poland BARTKOWIAK Sylwia Credit: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Reprezentacja Polski będzie trenować w Świdnicy!

Lodowisko Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znalazło się w finale 22. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2017”. Głosowanie odbywa na stronie internetowej organizatora konkursu do 9 sierpnia. Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

Rywalizacja przebiega w dwunastu kategoriach. Świdnickie lodowisko rywalizuje w grupie „sport i rekreacja”.Przypomnijmy, że po zakończonej w 2017 roku inwestycji modernizacji lodowiska, obiekt pełni funkcję hali sportowo-widowiskowej. Otoczona bandami arena przystosowana jest zarówno do rekreacyjnej jazdy na łyżwach jak również zawodów sportowych na lodzie

Poza sezonem zimowym jest możliwość rozłożenia specjalnej nawierzchni i adaptacji areny na rolkowisko. Trybuny są w stanie pomieścić 750 widzów.

Głosowanie internetowe ruszyło 4 lipca i potrwa do godziny 12.00 9 sierpnia. Z każdego adresu IP można oddać jeden głos na 24 godziny. Podając przy każdym głosowaniu swój adres email zwiększa się szansę na wygraną cennych nagród przewidzianych dla głosujących.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o