ŚOSiR rozpoczyna sezon na Campingu nr 231!

ŚOSiR rozpoczyna sezon na Campingu nr 231!

Od wtorku 12 maja rusza sezon na Campingu nr 231 Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Goście muszą się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami w związku ze stanem epidemii. Trwają przygotowania do ponownego uruchomienia Domu Wycieczkowego.

Na Campingu uwzględnione zostały procedury zgodne z wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 02.05.2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19. Do najważniejszych obostrzeń należy zakaz korzystania  z sanitariatów i WC chemicznego, części wspólnych, to jest świetlicy, zaplecza kuchennego i grilla. Na terenie campingu nie można też organizować zgromadzeń większych niż przewidzianych w wytycznych Ministra Zdrowia. Z  tych powodu na teren campingu wjechać mogą goście jedynie w kamperach posiadających pełne zaplecze sanitarne i kuchenne. Nie ma możliwości wjazdu pojazdem innego typu lub rozbicia namiotu.  Ponadto goście proszeni są, aby w miarę możliwości zgłaszać przyjazd wcześniej, kontaktując się z Campingiem telefonicznie lub mailowo: tel: 513 310 715, email: [email protected]a.pl

Na tonącej w zielni powierzchni ponad 5000 m kw. urządzone zostały stanowiska caravaningowe dla 15 kamperów, czy przyczep (wymiary: 12 x 15 m), każde z oddzielnym przyłączem elektrycznym. Swobodna atmosfera i przyjazne otoczenie sprzyja relaksowi, również w towarzystwie swoich milusińskich. Na terenie campingu wydzielony jest parking monitorowany całą dobę. Świdnicki Camping jest jednym z najlepiej ocenianych w Polsce. W tym roku, po raz pierwszy w historii zdobył pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, Mister Camping 2019.

W ubiegłym roku Camping odwiedziło 1759 osób, to o 11 procent więcej niż w 2018 roku. Udzielono 2595 noclegów.

Spodobało Ci się, masz swoje zdanie na ten temat? Skomentuj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.