Startują zapisy na szkolenia „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice”

Startują zapisy na szkolenia „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice”

Gmina Świebodzice w dniu 01.04.2019 r. podpisała umowę o powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 pn. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I LUBUSKIEGO” – „E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice”

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekrutacyjnych. W ramach realizowanego projektu zakupione zostaną komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do świebodzickich szkół.

Dofinansowanie: 84 000,00 PLN

Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. Szkolenia będą organizowane w miesiącu sierpniu i wrześniu 2019 r.

W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów:

  • Rodzic w internecie.
  • Mój biznes w sieci.
  • Moje finanse i transakcje w sieci.
  • Działam w sieciach społecznościowych.
  • Tworzę własną stronę internetową (blog).
  • Rolnik w sieci.
  • Kultura w sieci.

Szkolenia będą odbywały się w godzinach popołudniowych w dni robocze lub w weekendy (sobota i niedziela) w budynku Urzędu Miejskiego w Świebodzicach ul. Rynek 1 (sala posiedzeń). Prowadzone będą przez profesjonalnego i doświadczonego instruktora.

Zgłoszenia można dokonać za pomocą wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres: [email protected][email protected] lub telefonicznie 74 645 63 09.

Link do zapisów on-line:

http://www.bip.swiebodzice.pl/e-aktywni-zapisy/457

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o