The Analogs zagrają w sobotę ponownie w Świdnicy

The Analogs zagrają w sobotę ponownie w Świdnicy

Mijają 4 lata od poprzedniej wizyty punk rockowców z The Analogs. W 2014 roku wystąpili jako headliner przeglądu Truskawka w świdnickim Parku Centralnym. W sobotę pojawią się w Klubie Bolko, z nowym składem i materiałem koncertowym promującym najnowszy album „Wilk”.

THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów, wielokrotnie gościli na Przystanku Woodstock i innych dużych festiwalach a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” znają nie tylko fani Analogsów.

Jako support wystąpi ZIMNA WOJNA – wrocławski punk rockowy skład serwujący jak sami mówią „dźwięki niskiej jakości”, ale melodyjne i wpadające w ucho.

Sobotni koncert w Klubie Bolko rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety w przedsprzedaży do końca piątku kosztują 25 zł i dostępne są m.in. on-line na stronie https://bilety.sok.com.pl/. W dniu koncertu bilety po 35 zł. Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury

Bartosz Łabuda

Świdnicki Ośrodek Kultury

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o