Strona główna Newsy Trzy punkty dla Polonii

Trzy punkty dla Polonii

Wygraną 3:2 zakończył się sobotni mecz świdniczan z Budowlanymi Lubsko. Po stracie bramki w 11. minucie meczu, „Poloniści” schodzili do szatni z jednobramkową stratą.

Na szczęście piłkarze Marcina Dymkowskiego w 58. minucie wyrównali za sprawą celnego strzału Pawła Tobiasza po podaniu Kamila Kukli.

Dwie minuty później prowadziliśmy już 2:1. Po udanej kontrze Kamil Kukla zapisał się na listę strzelców. Niestety, w 71. minucie piłkarze z Lubska zdołali wyrównać na 2:2. Końcowy rezultat został ustalony w 78. minucie, gdzie po dograniu piłki w pole karne przez Wojciecha Szubę, Patryk Salamon główką wpakował piłkę do siatki Budowlanych. Pierwsze spotkanie na wyjeździe drużyna ze Świdnicy rozegra w tę sobotę (22 sierpnia) ze Ślęzą Wrocław, która po dwóch wygranych meczach plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli.