Wpadnij na rolki. Rusza rolkowisko!

Wpadnij na rolki. Rusza rolkowisko!

Hala lodowiska zmieniła się w rolkowisko. Od środy, 1 lipca zapraszamy wszystkich miłośników zarówno rekreacyjnej, jak i trochę bardziej odważnej jazdy na rolkach i wrotkach. Przez cały lipiec obiekt będzie czynny codziennie od godziny 15.00 do 19.00.

W związku z sytuacją epidemiczną, wynikającymi z niej zaleceniami sanitarnymi, a co za tym idzie dodatkowymi, nieprzewidzianymi wcześniej kosztami zmuszeni jesteśmy zrównać cenę biletu ulgowego do normalnego. Tym samym wszyscy korzystający z rolkowiska za całodzienny bilet (do 4 godzin jazdy) zapłacą 5 zł.

Z rolkowiska mogą korzystać osoby jeżdżące na rolkach i wrotkach. Goście muszą posiadać własny sprzęt, którego kółka nie niszczą i trwale nie rysują specjalistycznej podłogi. Zaleca się korzystanie z kasku ochronnego, który można otrzymać przy zakupie biletu wstępu. Bilet uprawnia do całodziennej jazdy. Jazdę na arenie o wymiarach 60×30 m. urozmaicą przeszkody do wykonywania prostych ewolucji.

Rolkowisko na pewno będzie czynne przez cały pierwszy miesiąc wakacji. Ewentualne dalsze funkcjonowanie będzie uzależnione od liczby zainteresowanych.

 

HARMONOGRAM PRACY ROLKOWISKA

Codziennie w godzinach 15.00-19.00

Bilety wstępu całodzienne – 5 zł (normalne), 3 zł (ulgowe)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.