Świdnicki Bieg Niepodległości odwołany

Świdnicki Bieg Niepodległości odwołany

Z przykrością informujemy, że w związku z aktualną sytuacją wynikającą ze stanu epidemii planowany na 11 listopada 2020 roku 13. Świdnicki Bieg Niepodległości nie odbędzie się.

Długo wierzyliśmy, że mimo trudności i wprowadzanych kolejnych obostrzeń uda nam się zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu. Zmieniliśmy nieco formułę biegu, ruszyły zapisy, kompletowaliśmy biegowe pamiątki, które miały trafić w Wasze ręce w trakcie imprezy…

Niestety. Wobec stale pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej i kolejnych obostrzeń uznaliśmy, że jedyną słuszną i odpowiedzialną decyzją jest ta o odwołaniu imprezy. Tym samym anulujemy rozpoczęte 19 października zapisy.

Świdnicki Bieg Niepodległości zawsze był wielkim rodzinnym świętem, w którym w atmosferze rekreacyjnego pikniku wspólnie świętowaliśmy odzyskanie niepodległości. Chcemy, aby tak pozostało, ale w tym roku, w tym trudnym czasie utrzymanie choćby namiastki charakteru tej imprezy byłoby po prostu niemożliwe.

Liczymy na zrozumienie naszej decyzji. Uważajmy na siebie, bądźmy zdrowi i trzymajmy kciuki, aby za rok 13. Świdnicki Bieg Niepodległości mógł odbyć się w klimacie podobnym do poprzednich edycji!

OSIR Świdnica

Zdjęcie ilustracyjne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.