Cała Polska szuka Ibrahima

Polska Policja dzisiaj rano uruchomiła procedurę CHILD ALERT, oznacza to że wszystkie patrole w Polsce, oraz krajach grupy Schengen postawione zostały w stan gotowości, otrzymały wizerunek chłopca i jego porywacza (ojca dziecka). Komunikat poszukiwawczy oraz zdjęcia otrzymały także krajowe media.

 Chłopiec został brutalnie uprowadzony w dn. 16.02.2020 r. w Gdyni w godzinach wieczornych spod bloku mieszkalnego przez swojego ojca, obywatela Maroka i wciągnięty do pojazdu typu kombi koloru srebrnego o początkowych numerach tablic rej. WN… (to nie muszą być litery polskiej rejestracji, tak zostały zapamiętane) Porywacz może być niebezpieczny. Decyzją sądu ojciec Ibrahima jest całkowicie pozbawiony władzy rodzicielskiej nad dzieckiem.

 

Ibrahim ma ok. 150 cm wzrostu, włosy koloru ciemny brąz czesane do góry, oczy brązowe. W chwili porwania chłopiec ubrany był w kurtkę ortalionową koloru pomarańczowego, białą bluzę z wizerunkiem Kaczora Donalda, jasne jeansy ze ściągaczami przy nogawkach oraz czarne buty z odblaskowymi elementami.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia dziecka i zatrzymania sprawcy porwania, proszone są o kontakt telefoniczny na specjalnie uruchomioną bezpłatną infolinię alarmową 995 lub z najbliższą jednostką Policji.

Ojciec dziecka