Cierpliwy, grzeczny Czoper czeka na adopcję!

Cierpliwy, grzeczny Czoper czeka na adopcję!

Przedstawiamy Państwu kolejnego z wielu czworonogów, które czekają na adopcje w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

CZOPER |

Czoper ma za sobą bardzo smutną historię. Trafił do schroniska po śmierci właściciela, a rodzina mimo szczerych chęci nie mogła zabrać go do siebie. Wspierają Czopera, ale pobyt w schronisku powinien się dla niego zakończyć ciepłym, przytulnym domem.

To psiak mieszkaniowy. Ma ok. 10 lat. Nie wyobrażamy go sobie na podwórku, przy budzie. Jest grzecznym, nie niszczącym posłań psiakiem, zachowującym czystość i zawsze cierpliwie oczekującym na rozpoczęcie dnia, karmienie, czy spacer. Problemem Czopera jest tęsknota, niestety pierwsze dni wyje pozostawiony sam. Mile widziany dom, w którym ktoś byłby cały czas, chociaż pierwsze tygodnie, by pies miał szansę nauczyć się wyciszenia i zostawania w samotności.

Żal nam Czopera, gdyż ten pies stracił wszystko. Zawalił się cały jego świat i z wygodnej kanapy trafił do wykafelkowanego boksu w schronisku…

Czoper akceptuje suczki, kotów niestety nie toleruje. Jest miłym, łagodnym i grzecznym psem, który prędko podbił serca naszej załogi. Czeka na wymarzony dom!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o