Eko ozdoba z nagrodami

Zrób eko ozdobę bożonarodzeniową

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy zaprasza do udziału w konkursie pn. ” EKO OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”.

Należy zaprojektować i stworzyć ozdobę bożonarodzeniową, która będzie atrakcyjna wizualnie, innowacyjna i koniecznie zrobiona z recyklingu (niepotrzebnych przedmiotów, materiałów). Zdjęcie swojego dzieła lub materiał filmowy wraz z opisem, jak powstał prezentowany przedmiot wysyłamy na adres Urzędu Miejskiego lub drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected].

Ideą konkursu jest pokazanie, że wykorzystywanie tego, co już raz znalazło się w przemysłowym obiegu, ma nie tylko sens ekologiczny, ale także wymiar artystyczny oraz funkcjonalny.

Na Państwa prace czekamy do 30 grudnia, a ogłoszenie wyników konkursu zaplanowaliśmy 8 stycznia. Wszyscy zostaną nagrodzeni, a trzech laureatów, których ozdoby będą najbardziej użyteczne i kreatywne otrzyma proekologiczne zestawy gadżetów – mówi Krystian Werecki, dyrektor Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.czystaswidnica.pl oraz portalu społecznościowym na Facebooku – Czysta Świdnica.

Magda Dzwonkowska Rzecznik Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Spodobało Ci się, masz swoje zdanie na ten temat? Skomentuj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.