„Jestem lojalny, jeżdżę komunikacją miejską”

„Jestem lojalny, jeżdżę komunikacją miejską”

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, przypadającego od 16 do 22 września miasto Świdnica przygotowało szereg wydarzeń i konkursów, których zwieńczeniem będzie festyn zaplanowany na sobotę, 22 września. Odbędzie się on na świdnickim Rynku w godzinach od 12.00 do 14.00.

Wydział Transportu Urzędu Miejskiego w Świdnicy zaprasza wszystkich pasażerów MPK do wzięcia udziału w konkursie „Jestem lojalny jeżdżę komunikacją miejską”. Jest to okazja do wygrania 10 darmowych biletów miesięcznych. Wystarczy tylko przedstawić swój bilet okresowy zakupiony w tym roku.

– Zgłoszenia należy wysłać mailowo na adres [email protected] lub przyjść osobiście i okazać bilet u nas, czyli w Wydziale Transportu przy ul. Kolejowej 6. Na Państwa zgłoszenia czekamy od 17 do 21 września do godz. 15.00 zachęca dyrektor Wydziału Transportu, Małgorzata Lubandy.

Każda osoba może zgłosić tylko jeden bilet okresowy. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 22 września podczas pikniku promującego ekologiczny transport w Świdnicy.

O szczegółach konkursu można przeczytać w regulaminie.

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Magdalena Dzwonkowska

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o