Kolejne warsztaty uczniów z Łukaszem Płoszajskim

– Poprowadziłem warsztaty z klasą dziennikarską LO ze Strzegomia. Super młodzież ! Wśród nich i aktorka i dziennikarze radia i portrecistka i autorka 6 książek ! Oczywiście nie zabrakło również doświadczenia rodem z Hakera Umysłu . Do zobaczenia” – tak swoje zajęcia na profilu facebooka podsumował aktor Łukasz Płoszajski. 


Łukasz Płoszajski – aktor, mentalista, który występuje w serialu „Pierwsza miłość” oraz własnej produkcji „Haker Umysłu”, regularnie prowadzi zajęcia i warsztaty w klasach dziennikarsko – medialnych Licem Ogólnokształcącego w Strzegomiu. We wtorek 3 października odbyły się zajęcia w klasie I a.
Wszystko zaczęło się o godzinie 10:00. W pierwszym momencie atmosfera była lekko napięta, lecz już po kilku chwilach uczniowie złapali z gościem świetny kontakt. Jak mówią sami uczniowie ,,Pan Łukasz okazał się otwartym, życzliwym i pełnym humoru człowiekiem. Bardzo szybko zaczęliśmy rozmawiać jak dobrzy znajomi, którzy mają sobie dużo do powiedzenia” . Podczas zajęć omawiane były zagadnienia dotyczące tworzenia wywiadu, newsów, sposobu prowadzenia rozmowy i pozyskiwania informacji. Uczniowie mieli mnóstwo pytań, na które gość odpowiadał z niezwykłą cierpliwością. Pan Łukasz często wplatał, pomiędzy swoje wypowiedzi, różne puenty i żarciki. Śmiechom nie było końca, wszyscy bawili się znakomicie.

Pod koniec spotkania gość upamiętnił swoją wizytę tradycyjnym selfie z uczestnikami wykładu. Zajęcia trwały ponad trzy godziny, a uczniowie, jak sami mówią, mieli wrażenie, jakby minęło dopiero trzydzieści minut.

– Spotkanie skończyło się oczywiście wywiadem, który przeprowadziliśmy z Łukaszem Płoszajskim w naszym studiu radiowym. Kolejne spotkanie odbędzie się już na planie filmowym „Pierwszej miłości”. Nie możemy się już doczekać – mówiła jedna z uczestniczek warsztatów.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o