Łagodna, lojalna Misia czeka na adopcję!

Łagodna, lojalna Misia czeka na adopcję!

MISIA 

Misia – duża suczka w typie owczarka.

Misia to pies, który nie jest prostym przypadkiem. Absolutnie nie mówimy tu o jej nastawieniu do ludzi – to bardzo łagodna, zrównoważona i lojalna suczka. Problem leży w kondycji Misi…

Misia jest psem dość wiekowym. Widać to po jej poziomie aktywności, po jej wieku (to ok. 9-10 letnia dama), ale i niestety stanie zdrowia. Jest to pies o słabej odporności, najprawdopodobniej jej organizm nie funkcjonuje w tej kwestii właściwie i jest to taka autoagresja. Stąd dziwnie złuszczona skóra na nosie i uszach Misi.

Dodatkowo suczka przeżyła tzw. zespół przedsionkowy. Jest to przypadłość, która polega na porażeniu układu nerwowego i Misia dochodziła do siebie przez kilka tygodni.

Ze względu na wiek, sunia męczy się na długich spacerach, przy dużej wilgotności i chłodzie miewa też problemy z tylnymi łapami.

Misia jest psem, który nie akceptuje innych zwierząt. Niezależnie od tego, w jak kiepskim byłaby stanie, zawsze jest gotowa pożreć psiego, czy kociego wroga.  Suczka świetnie funkcjonuje w warunkach wewnętrznych z możliwością swobodnego wybiegu.

Stara się zachowywać czystość, nie niszczy.

Powinna jeść mokrą karmę, z suchą nie zawsze sobie radzi.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o