Opanowany i grzeczny Dżeki czeka na adopcję!

Opanowany i grzeczny Dżeki czeka na adopcję!

Przedstawiamy Państwu kolejnego z wielu czworonogów, które czekają na adopcję w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.
DŻEKI 
 
Dżeki razem z małą suczką Dianą zostały zabrane do schroniska wskutek interwencji służb miejskich. Ich opiekunka nie radziła sobie z opieką nad psami, ma również inne problemy i to wszystko ją przerosło…
Pies całe życie spędził jako domowy pupil. Nigdy nie mieszkał na dworze. Dżeki może wyglądać nieco groźnie, sporadycznie szczeknie kiedy chce wyjść na spacer i widzi smycz, powoduje, że wydaje się być strasznym psem 😉 Nic bardziej mylnego, Dżeki jest uosobieniem spokoju. W kontakcie z człowiekiem – trąca głową i zachęca do głaskania, jest przy tym bardzo opanowany i grzeczny.
Psiak nie jest najmłodszy, ta adopcja będzie pomocą dla niego. Psiaki Są idealne, czyste, grzeczne, akceptujące koty. Dżeki nie lubi jedynie psich samców.
Wierzymy, że znajdzie się dla nich pomoc, bardzo prosimy, dla nich traumą było przeniesienie ich do schroniska, ale po prostu nie można było zrobić inaczej
Diana ma już dom!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o