Ponad 1500 porcji amfetaminy zbezpieczyła policja [WIDEO]

Ponad 1500 porcji amfetaminy zbezpieczyła policja [WIDEO]

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Słotwinie zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 1500 porcji handlowych narkotyku. Teraz 42-latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Słotwinie pojechali na interwencję do jednego z zakładów pracy na terenie miasta Świdnicy. Policjantów wezwał pracodawca, który był zaniepokojony zachowaniem swojego pracownika. Szybko wyszło na jaw, że 42-latek przy sobie posiadał amfetaminę. Policjanci ujawnili przy mężczyźnie ponad 30 porcji tego narkotyku.  A w trakcie dalszych czynności, w mieszkaniu 42-latka funkcjonariusze odnaleźli w torbie 31 sztuk zawiniętej srebrnej foli aluminiowej  w środku których znajdował się biały proszek. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona substancja to amfetamina.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1500 porcji handlowych narkotyku.
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty.
Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Oficer Prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy
st. sierż. Magdalena Ząbek

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o