Radosna, delikatna Smerfetka czeka na adopcję!

Radosna, delikatna Smerfetka czeka na adopcję!

Przedstawiamy Państwu kolejnego z wielu czworonogów, które czekają na adopcje w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy

SMERFETKA

Smerfetka jest psem, który miał dom. Znamy jej historię i wiemy, co ją spotkało. Nie ma tutaj dramatu krzywdzenia psa, znęcania się nad nim. Jest choroba opiekunki i zaniedbanie obowiązków… Psy przebywały w mieszkaniu, które rzadko opuszczały na spacery. Nie miały książeczek zdrowia, ich profilaktyka weterynaryjna nie istniała.

Smerfetka ma ok. 13 lat. Nie jest szczeniakiem, ale nie jest też psem, który jest w tragicznej kondycji. Jest psem radosnym, pozytywnym, oddanym opiekunom. Trafiła do nas z guzem na listwie mlecznej i przeszła zabieg mastektomii.

Smerfetka akceptuje inne zwierzęta. Jest otwarta w stosunku do ludzi, delikatna i nienachalna. Lubi pieszczoty i dodaje śmiałości Gwiazdce, jej towarzyszce niedoli.

Suczka ma problemy z zachowaniem czystości, niestety. Szukamy jej domu już do końca jej życia, który pokocha tego cudacznego psiaka i zechce odmienić jej historię na lepszą, pozytywną!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o