Temperamentny i ciekawy świata Tytus czeka na adopcję!

Temperamentny i ciekawy świata Tytus czeka na adopcję!

Przedstawiamy Państwu kolejnego z wielu czworonogów, które czekają na adopcję w Świdnickim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.

TYTUS
Psiak jest bardzo energiczny – uwielbia spacery. W dodatku jako młodego psa cechuje go energiczny temperament, jest ciekawski, ochoczo poznaje nowe miejsca. Jako 2 letni pies ma w sobie dużo energii, wymaga wychowania i okiełznania, gdyż dotąd nie poświęcono mu czasu na naukę dobrych manier.
Tytus jest bardzo czystym psem, załatwia swoje potrzeby na wybiegu, nie niszczy posłania. Jest psem domowym. Szuka stanowczego, odpowiedzialnego opiekuna – musi mieć jasno wyznaczone granice. W pierwszym kontakcie jest wycofany, potrzebuje chwili, by zaufać. Prawdopodobnie był psem, który wiele razy był zdany sam na siebie. Wobec znanych sobie osób – chętnie wskakuje na kolana, opiera głowę o człowieka, zachęca do kontaktu.
Tytus ciągnie na smyczy, fascynują go szybko poruszające się obiekty i chce je gonić – stąd dom z kotami, małymi dziećmi stanowczo odpada. Tytus jest psem, który najlepiej sprawdzi się w domu z 1 właścicielem, który go ułoży i zyska tym samym świetnego kompana!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o