Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Świdnicy na całego!

wosp

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Świdnicy na całego!

190 tysięcy zebrane podczas całej Orkiestry w różnych miejscach: do puszek, podczas licytacji na Allegro, podczas licytacji na scenach Teatru i Motoorkiestry, w terenowym oddziale w Marcinowicach! Działo się, osiem godzin akcji, dobrych emocji, radości!

Dzięki Orkiestrze, dzięki Owsiakowi, dzięki Wam Drodzy, wszystkim którzy dołożyli sie do tego ogromnego dzieła czy to pracą, czy to pomysłami czy wyszperanymi złotówkami podczas zbiórki do puszek czy na licytacji.

To był głęboki oddech optymizmu i nadziei, że jeszcze nie wszystko w naszym narodzie stracone, że jeśli widzimy sens, potrafimy się zjednoczyć i zawalczyć o dobro.

Całą niedzielę prowadziliśmy transmisję w naszej telewizji, przekazywaliśmy ją także na tej stronie, dzięki technicznemu zespołowi Weber Group, który tę transmisję bezbłędnie zestawił. To grupa ludzi, którzy pracowali chyba najciężej podczas tego finału, o dwudziestej poszliśmy do domu a oni zostali, żeby cały ten sprzęt zwinąć i sprzątnąć. Ogrom pracy.wosp

Nie transmitowaliśmy motoorkiestry, nie było takiej technicznej możliwości. A szkoda, bo było co oglądać. Sporo ludzi tam się pojawiło, oglądaliśmy ciekawe pokazy ślizgów samochodowych na mokrej i śnieżnej nawierzchni, kierowcy za datek na orkiestrę zabierali do kabin swoich bolidów co odważniejszych ochotników. Emocji było co nie miara.

Także tam przebiegała licytacja orkiestrowych gadżetów, także i tam orkiestra zbierała pieniądze.

Materiał pokażemy w podsumowaniu, jednak już teraz możecie obejrzeć trochę zdjęć wykonanych podczas wczorajszego dnia, wystarczy kliknąć fotografię poniżej.wosp

W.S. fot: B.Ziółkowska-Seńków

W studio w Teatrze rządzili:
Świdnicki Ośrodek Kultury
WEBER GROUP
Hufiec ZHP Świdnica
dj.ddm
ŚWIDNICA rynek z tradycjami
Tv Teletop Sudety
mojaswidnica.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.