Wójt Gminy Świdnica złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wójt Gminy Świdnica złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Dziękuję za codzienne, niezwykle trudne i pracochłonne kształtowanie umysłów i charakterów uczniów w naszych szkołach. Niech Państwa wiedza i pasja spotyka się z szacunkiem. Życzę aby wykonywanie tego pięknego zawodu dostarczało Państwu zadowolenia i społecznego uznania, a na co dzień życzę dużo witamy U… czyli uśmiechu” – mówiła wójt Teresa Mazurek, podczas dorocznego spotkania w Urzędzie Gminy  z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

„To dzięki Państwa wysiłkowi i zaangażowaniu możliwe są liczne sukcesy uczniów oraz rozwój naszych szkół, a młode pokolenie staje się odpowiedzialne i bardziej wrażliwe na potrzeby drugiego człowieka, lokalnej społeczności oraz środowiska. Dziękuję Państwu za pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu problemów swoich podopiecznych, za wspomaganie rodziców w kształtowaniu charakterów i postaw, a także w przygotowywaniu ich dzieci do dorosłego życia.

Wszystkim Pracownikom gminnych placówek oświatowych życzę, aby poczucie dobrze spełnionej misji dodawało energii i zapału do dalszej pracy, a szacunek i uznanie uczniów i ich rodziców niech będą największym podziękowaniem.  Życzę Państwu radości i entuzjazmu w dążeniu do wytyczonych celów, satysfakcji z sukcesów własnych i sukcesów Państwa uczniów oraz zdrowia i osobistego szczęścia” – podkreślała wójt gminy.

Nagrodą Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w tym roku zostały wyróżnione: Krystyna Kwaśnik – dyrektor Szkoły Podstawowej im. L. Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym oraz Renata Piotrowska, dyrektor Przedszkola w Witoszowie Dolnym. Serdecznie gratulujemy!

Janusz Waligóra

Rzecznik Prasowy

Urzędu Gminy Świdnica

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o