Zamieszkaj w Świdnicy na nowym Osiedlu Na Wzgórzu

Zamieszkaj w Świdnicy na nowym Osiedlu Na Wzgórzu

Miasto Świdnica oferuje na sprzedaż kolejne grunty pod zabudowę jednorodzinną na nowym Osiedlu Na Wzgórzu, przy ul. Sudeckiej. Przetargi na zakup 15 działek odbędą się 24, 29 i 31 października oraz 6 listopada tego roku w sali narad Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 47.

Pierwsza działka na nowo powstającym osiedlu została sprzedana w czerwcu 2015 roku. Od tamtego czasu swoich nabywców znalazły do tej pory 32 nieruchomości. Atrakcyjne grunty pod zabudowę jednorodzinną będą przedmiotem kolejnych przetargów zaplanowanych w październiku i listopadzie. Pod młotek pójdzie 15 działek o powierzchni od 0,0754  ha do 0,1699 ha. Zainteresowanie jest spore, dlatego chętnych do wzięcia udziału w przetargu zachęcamy do kontaktu z Wydziałem Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (pok. 228 i 229, nr tel. 74/856 29 59 lub 74/856 28 84).

  • Mniejsze miasto to przyjazna atmosfera, wygoda życia, indywidualne podejście do mieszkańca oraz dobra jakość oferty edukacyjnej, kulturalnej i atrakcyjne możliwości spędzania czasu wolnego. W moim przekonaniu teren pomiędzy ulicami Bystrzycką a Westerplatte to jedno z bardziej malowniczych miejsc w Świdnicy, z przepięknym widokiem na góry – zachęca do zamieszkania w Świdnicy prezydent, Beata Moskal-Słaniewska.

Szczegółowe informacje o warunkach przetargów można uzyskać na stronie internetowej www.nieruchomosci-swidnica.pl w zakładce grunty.

 

Magdalena Dzwonkowska

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o