#ziwerzaknawynos – nowy projekt Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy

#ziwerzaknawynos – nowy projekt Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy poinformowało i o nowo rozpoczętym projekcie, promującym adopcje. Projekt jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, nie było podobnej akcji w Polsce.
Celem akcji jest „dowóz” naszego zwierzaka do adopcji wraz z jedzeniem na wynos. Docieramy do osób, które są poza naszą standardową grupą odbiorców i może zastanawiały się nad przygarnięciem psa, czy kota a nie wzięły pod uwagę schroniska dla bezdomnych zwierząt.
W projekt włączyły się w pierwszej kolejności świdnickie restauracje i zyskaliśmy partnerów w branży gastronomicznej. Od dziś z każdym zamówieniem ulubionego posiłku na wynos, klient otrzyma zdjęcie naszego podopiecznego z oznaczeniem akcji: #zwierzaknawynos i odnośnikiem do naszej strony, gdzie odnajdzie wszystkie oczekujące na domy psy i koty.
 
W celu popularyzacji akcji powstało specjalne wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/3083760905041332/  

Do akcji wciąż zapraszamy restauratorów i właścicieli firm w branży nie tylko ze Świdnicy. Jesteśmy otwarci na prowadzenie akcji we wszystkich sąsiadujących z naszym powiatach.
Jako że najlepsza opcja to adopcja, chcemy szerzyć informację o tego typu akcjach, więc będziemy wdzięczni za zainteresowanie Państwa odbiorców tym pionierskim projektem.
Z wyrazami szacunku,
Adrianna Kaszuba
Zastępca kierownika schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy

Spodobało Ci się, masz swoje zdanie na ten temat? Skomentuj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.