Zlikwidowano seks korporację działającą na terenie kraju.

Wczorajszego wieczoru informowaliśmy Państwa o przeprowadzonej akcji antyterrorystycznej w Świdnicy na Placu Wolności. Akcją zarządzała wrocławska i poznańska policja. 

Okazało się, że na terenie naszego miasta przebywa od pewnego czasu, członek seks korporacji, która rozprzestrzeniła się na 1/3 kraju. Mężczyzna wychodząc wczoraj ze sklepu został zatrzymany przez grupę antyterrorystyczną. Świadkowie zdarzenia byli w szoku. – Nie spodziewałam się ze ten mężczyzna może być zamieszany w coś złego. Przychodził do sklepu kilkukrotnie. Był uprzejmy, nigdy nie było z nim problemów – mówiła sprzedawczyni. 

Seks korporacja była zarządzana przez zorganizowaną grupę przestępczą, na czele której stała kobieta. Zamknięta została również centrala telefoniczna zarządzająca seks zamówieniami na obszarze niemal 1/3 Polski. W związku z tą sprawą zatrzymanych zostało osiem osób.  Istotnym elementem tego seksualnego biznesu było „call center”. Działało ono we Wrocławiu. Zatrudnione tam osoby zajmowały się umieszczaniem ogłoszeń w Internecie. W tym miejscu każdego dnia zbierano setki zamówień na seks usługi i spotkania towarzyskie. Centrala zarządzała pracą prostytutek w całej Polsce wysyłając do nich umówionych mężczyzn. Także do Wrocławia regularnie trafiał całodzienny utarg.

To właśnie wczorajszego wieczoru  została przeprowadzona akcja zatrzymań podejrzanych oraz działania związane ze wzbogaceniem materiału dowodowego. Do policyjnego aresztu trafiła 35- letnia kobieta, która założyła i nadzorowała seks firmą. Zatrzymano także sześć kobiet zatrudnionych w call center.

W Świdnicy w ręce policjantów wpadł także 32-latek – ochroniarz, windykator, opiekun, zawodnik MMA w jednym. W jego mieszkaniu zabezpieczona została broń palna. W trakcie działań zatrzymano też trzy kobiety, przy których policjanci znaleźli narkotyki. Operacja została przeprowadzona na terenie sześciu województw (dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie pomorskie, świętokrzyskie, podkarpackie) . W jednym czasie policjanci wkroczyli do 50 agencji towarzyskich i obiektów, w których przebywały osoby podejrzane. Zabezpieczono gotówkę, biżuterię, broń palną, narkotyki i setki telefonów komórkowych służących w prowadzeniu seks biznesu. 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o