Złote godło Najwyższej Jakość Quality International dla Świdnicy

złote godło

Złote godło Najwyższej Jakość Quality International dla Świdnicy

Tytuł Laureata oraz Złote Godło QI – Najwyższa Jakość w kategorii usług przyznano miastu  za inwestycje wzbogacenia oferty zagospodarowania czasu wolnego społeczeństwa w zakresie rekreacji, sportu i turystyki.

W piątek, 26 października, podczas V Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności w Katowicach, zastępca prezydent Świdnicy Szymon Chojnowski odebrał nagrodę oraz wziął udział jako prelegent w panelu inauguracyjnym pt. „Inteligentne miasta, innowacyjne przedsiębiorstwa, zrównoważony rozwój”.

złote godło– Świdnica już po raz piąty zdobywa godło i medal QI. Przypomnę, że w ubiegłym roku uhonorowano nas tym tytułem w kategorii produkt najwyższej jakości za Kongres Turystyki Polskiej. Świdnica stawia obecnie na ideę zrównoważonego rozwoju. W to wpisuje się atrakcyjność miasta w wielu obszarach, zarówno dla mieszkańców, przedsiębiorstw już tu działających, jak i potencjalnych inwestorów. Inwestycje są bardzo różne – nowy żłobek, zmodernizowane lodowisko, które stało się obiektem całorocznym stadion miejski, kilometry dróg rowerowych, ogromne inwestycje w tereny zielone i rekreacyjne, nowe place zabaw, siłownie plenerowe i rewitalizacja pięknych świdnickich parków, przy szkołach powstają kolejne miejsca do uprawiania sportu i do rekreacji – mówi prezydent, Beata Moskal-Słaniewska.

Najwyższa Jakość QI, to projekt którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. To również wskazanie i promocja tych podmiotów, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Projekt realizowany jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Głównym organizatorem wydarzenia jest wydawca „Forum Biznesu”.

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Magdalena Dzwonkowska

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o