Krzysztofa Niziołka awans do wojewódzkiej

Krzysztofa Niziołka awans do wojewódzkiej

Rozkazem inspektora Arkadiusza Golanowskiego, komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Krzysztof Niziołek został powołany na stanowisko zastępcy tamtejszej komendy.

Podczas spotkania pożegnalnego, dotychczasowy komendant świdnickiej KPP, podkreślał wartości jakie udało się wypracować podczas służby powiatowi świdnickiemu.

„Nieodłącznym elementem dobrej pracy, przynoszącej efekty są ludzie a ja na swojej drodze spotkałem wielu dobrych ludzi, z którymi udało się coś dobrego zdziałać. Zostawiam świdnicka policję w dobrej kondycji w dobrych rękach i obiecuję o niej nie zapominać”- mówił w swej pożegnalnej mowie Krzysztof Niziołek, były już komendant KPP w Świdnicy.

Wśród gości obecni byli przedstawiciele duchowieństwa, straży, leśników, samorządowców, sądu, przyjaciele policji , no i oczywiści sami policjanci.

Ks. Kazimierz Jandziszak, dotychczasowy kapelan policji dziękował za kilka lat pięknej współpracy i stwierdził, że awans to nie kariera a wezwanie do większej służby.

Samorządowcy i inni gości życzyli Krzysztofowi Niziołkowi wielu lat dobrej służby, podkreślali, że dobrym prowadzeniem policji w Powiecie świdnickim, która jest pozytywnie postrzegana przez mieszkańców,wypracował sobie awans. Było wiele wzajemnych życzeń dalszej dobrej współpracy.

Pełniącym obowiązki komendanta Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy został młodszy inspektor Janusz Cygal a jego zastępcą nadkomisarz Andrzej Dobies.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.