Kupuj lokanie! – Weekend miłych gestów

Już jutro kolejna edycja Akcji Kupuj Lokalnie, W związku z co miesięczna Akcją Kupuj Lokalnie przedsiębiorcy świdniccy te dni urozmaicą występami szczudlarzy, tak by Weekend Miłych Gestów i atmosfera z nim związana była zapamiętana przez klientów odwiedzających w tych dniach lokalnych przedsiębiorców.

Osoba posiadająca kartę rabatową Stowarzyszenia Kaduceusz w dniach od 30.03 do 01.04 będzie mogła w wybranych sklepach, punktach usługowych , aptekach czy restauracjach korzystać ze zniżek i rabatów ustalanych przez poszczególnych przedsiębiorców. Program ten jest bardzo elastyczny. Nie narzuca on warunków czy poziomów zniżek, gdyż specyfika działalności każdego z drobnych kupców lub rzemieślników jest inna.

Podczas Weekendu Miłych Gestów w ponad 30 stu lokalizacjach ścisłego Centrum Miasta sklepach , aptekach, restauracjach,kawiarniach oraz punktach usługowych takich jak optyk czy biuro podróży na klientów czekać będą drobne upominki, dodatki, rabaty i promocje dostępne dla wszystkich, którzy tego dnia je odwiedzą.

Zapraszamy do punktów oznaczonych plakatem Kupuję Lokalnie!

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o