Milony na tablicach i miliony do stracenia

Moskal-Słaniewska, Szełemej

Kowalski! zapomnij o nowej drodze. Nowak, Twój sąsiad dalej będzie kopcił z komina. Wójcik, coś pan gadał o zdrowej wodzie w kranie. Ziuta, a w tej szkole będzie kiedyś ciepło? Sołtysie, a ile to straciłeś na tym wecie. Wnuczku, studia w Anglii już nie dla ciebie. Babciu, dla ciebie też mniej projektów./red./ Tak może wyglądać przyszłość, być może przerysowana. Ale lepsza większa wyobraźnia niż jej brak.

Samorządowcy: NIE! Dla weta budżetu Unii Europejskiej. Perspektywa 2021-2027 bez perspektyw,  jeśli rząd polski zawetuje budżet Unii Europejskiej.

Samorządowcy Ziemi Wałbrzyskiej, w samo południe, 9 grudnia 2020 roku manifestowali swój protest. Na pl. Magistrackim w Wałbrzychu zebrali się trzymając w rękach tablice z kwotami pozyskanymi z unii, jakie w ich gminach zainwestowano.

Wodociągi, kanalizacje, budowy dróg, szkół, obiektów sportu, likwidacja szkód górniczych, walka ze starymi paleniskami, ścieżki rowerowe, termomodernizacja, wymian szkolna, projekty dla starych i młodych…, można wymieniać długo jak i na co zapracowały pieniądze unijne.

Działaliśmy i działamy praworządnie- mówili włodarze. Nadal nie boimy się praworządności. Nie rozumiemy argumentów rządu, by wetować ten budżet i tracić.

Więcej w materiale video jutro.

bzs

Spodobało Ci się, masz swoje zdanie na ten temat? Skomentuj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.