Odśwież swą KOBIECOŚĆ na wiosnę! [KONKURS]

Zaczął się marzec, dni są zaskakująco ciepłe i wszystko rodzi się do życia. Także my, kobiety, wraz z pierwszymi promieniami słońca, zaczynamy myśleć o sobie. Wymieniamy garderobę, zmieniamy fryzurę, decydujemy się na jakiś szalony dodatek. Tym zmianom często towarzyszy również pewien szczególny brak. Szczególny, ponieważ ciężko nam go zidentyfikować. Czy to brak celu w życiu? A może brak pewności odnośnie podejmowanych zadań? Brak pasji? A może jednak to po prostu brak czasu? Ten nieszczęsny brak chodzi za nami krok w krok szepcząc nam do ucha słowa popularnej piosenki: „czegoś wciąż mi brak, co tak cenne jest, że ta nienazwana myśl rysą jest na szkle?”.

Jestem pewna, że wszelkie braki są związane przede wszystkim z brakiem świadomości. Nie wiemy jakie posiadamy atuty, nie zdajemy sobie sprawy z własnych mocnych stron, nie znamy narzędzi, które pomogły by nam ustalić drogę, którą chcemy podążać.

Na szczęście w naszym cudownym mieście, jakim jest Świdnica, są dwie super kobiety, które wiedzą jak dokopać się do najlepszej wersji Ciebie i chcą się tym podzielić. Mowa tu o Agnieszce Lisowskiej z Finanse w Kobiecym Wydaniu oraz Jolancie Górniak z CreaTor Life, które już 16 marca organizują wspólnie warsztaty Być Kobietą #1 – Wiosenna Moc Kobiecości, których patronem medialnym jest Telewizja Teletop Sudety.

Na warsztatach:

  • Wskażesz swoje najważniejsze wartości, które są niezbędne zrozumieć i wyrażać siebie oraz , aby ustalać swoje priorytety życiowe.
  • Dowiesz się jak odnaleźć swoją pasję, spełnienie oraz kierunek w życiu.Odpowiesz sobie na pytanie „Czego najbardziej w życiu pragniesz?”.Jakie masz cele i marzenia.
  • Odzyskasz kontrolę nad własnymi myślami, uczuciami i działaniami. Zwiększysz odporność na niepowodzenia.
  • Uwolnisz w sobie ogromne pokłady energii, entuzjazmu i pragnień. Poszerzysz swoją strefę komfortu i wzmocnisz poczucie własnej wartości. Zbudujesz zdrową relację ze sobą i z innymi oraz zwiększysz swoją pewność siebie.
  • Nawiążesz nowe znajomości i poznasz fantastyczne kobiety, takie jak Ty!

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, więcej informacji oraz bilety można znaleźć TUTAJ.

A tymczasem zapraszamy do udziału w KONKURSIE! Do wygrania podwójne zaproszenie na wspomniane warsztaty!

Warunki udziału w konkursie:

  • Oznacz pod postem konkursowym osobę, z którą chcesz pójść na warsztaty i napisz dlaczego;
  • konkurs przeznaczony dla osób, które mają stronę Teletop Sudety w polubieniach;
  • Jeśli chcesz, udostępnij post konkursowy.
  • konkurs trwa do 11.03.2019r. do godziny 23:59
  • wyniki zostaną ogłoszone 12.03 około godziny 12:00

Organizatorki warsztatów przy współpracy z Telewizją Teletop Sudety wybiorą zwycięzcę kierując się własną subiektywną oceną, biorąc pod uwagę kreatywność, poczucie humoru    i ciekawość wypowiedzi.

Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o