Towarzystwo Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” w Świdnicy zmienia siedzibę!

  Towarzystwo Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” w Świdnicy zmienia siedzibę!

    ” Wszystkich naszych podopiecznych i przyjaciół informujemy, że TPC Hospicjum w Świdnicy z dniem 1 grudnia 2018 r. zmienia swoją siedzibę. Biuro oraz magazyn sprzętu zostaną przeniesione na ulicę Jodłową 31 w Świdnicy. Numer telefonu i adres e-mail pozostają bez zmian. 
     Mijający rok był dla nas bardzo pomyślny. Decyzja o przeprowadzce została podjęta przez Zarząd Towarzystwa, któremu kurator spadku, mec. Maciej Maluśkiewicz, przekazał majątek wraz z kluczami do nieruchomości. Nowe miejsce jest dobrze skomunikowane, z dostępnymi miejscami parkingowymi dla podopiecznych i pracowników. W niewielkiej odległości znajduje się też przystanek komunikacji miejskiej. Przeprowadzka do nowej siedziby zdecydowanie wpłynie na jakość pracy Hospicjum, przede wszystkim ze względu na dużą powierzchnię magazynową, w której będziemy mogli przechowywać sprzęt medyczno-rehabilitacyjny dla chorych. Poprawią się też warunki pracy personelu administracyjnego i medycznego.
    Zmiana siedziby to pierwszy krok w rozwoju naszego Hospicjum, który przybliża nas do stworzenia stacjonarnego ośrodka na terenie Świdnicy.

Dane kontaktowe: 
Hospicjum w Świdnicy
adres: ul Jodłowa 31, 58-100 Świdnica (od 1.12.2018)
telefon: 74/ 852 03 46
e-mail: [email protected]
godziny otwarcia: 9:00-16:00″

Olga Szauder-Cisek

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o